| Tag | Value |
| File name | 20-37-40i1.jpg |
| File size | 552617 bytes |
| File date | 2006:04:04 20:37:40 |
| Camera make | Canon |
| Camera model | Canon EOS D30 |
| Date/Time | 2006:04:04 20:37:40 |
| Resolution | 2160 x 1440 |
| Flash used | No |
| Focal length | 20.0mm (35mm equivalent: 32mm) |
| CCD width | 22.66mm |
| Exposure time | 0.250 s (1/4) |
| Aperture | f/4.0 |
| Focus dist. | 0.94m |
| ISO equiv. | 400 |
| Exposure bias | -1.00 |
| Metering Mode | matrix |
| |
|
|