| Tag | Value |
| File name | 17-33-06.jpg |
| File size | 1076675 bytes |
| File date | 2005:05:06 21:07:29 |
| Camera make | Canon |
| Camera model | Canon EOS D30 |
| Date/Time | 2005:05:05 16:33:06 |
| Resolution | 1440 x 2160 |
| Flash used | No |
| Focal length | 27.0mm (35mm equivalent: 43mm) |
| CCD width | 22.66mm |
| Exposure time | 0.100 s (1/10) |
| Aperture | f/4.0 |
| Focus dist. | 1.55m |
| ISO equiv. | 400 |
| Exposure bias | 2.00 |
| |
|
|