| Tag | Value |
| File name | 12-14-05.jpg |
| File size | 625004 bytes |
| File date | 2002:06:05 07:35:24 |
| Camera make | Canon |
| Camera model | Canon EOS D30 |
| Date/Time | 2002:05:05 12:14:05 |
| Resolution | 1440 x 2160 |
| Flash used | No |
| Focal length | 24.0mm (35mm equivalent: 37mm) |
| CCD Width | 22.66mm |
| Exposure time | 0.006 s (1/160) |
| Aperture | f/9.0 |
| Focus Dist. | 8.01m |
| ISO equiv. | 100 |
| Jpeg process | Baseline |
| |
|
|