| Tag | Value |
| File name | 11-19-24.jpg |
| File size | 460873 bytes |
| File date | 2002:06:05 07:34:48 |
| Camera make | Canon |
| Camera model | Canon EOS D30 |
| Date/Time | 2002:05:05 11:19:24 |
| Resolution | 2160 x 1440 |
| Flash used | No |
| Focal length | 24.0mm (35mm equivalent: 37mm) |
| CCD Width | 22.66mm |
| Exposure time | 0.005 s (1/200) |
| Aperture | f/10.0 |
| Focus Dist. | 23.28m |
| ISO equiv. | 100 |
| JPG Quality | normal |
| Jpeg process | Baseline |
| |
|
|