| Tag | Value |
| File name | 00-43-04.jpg |
| File size | 518356 bytes |
| File date | 2002:06:05 07:34:26 |
| Camera make | Canon |
| Camera model | Canon EOS D30 |
| Date/Time | 2002:05:05 00:43:04 |
| Resolution | 1440 x 2160 |
| Flash used | Yes |
| Focal length | 35.0mm (35mm equivalent: 54mm) |
| CCD Width | 22.66mm |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/4.0 |
| Focus Dist. | 1.57m |
| ISO equiv. | 100 |
| JPG Quality | normal |
| Jpeg process | Baseline |
| |
|
|